KONST / Litografier / Färglitografier 4571150
nr 457 1150
Färglitografier
4 st, Roland Svensson Tristan de Cunha, ca30 x 45, signerade och numrerade
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 mars 2007
1.000 kr
1.100 kr